2 years ago

Son Oyun filmini izlemeniz için Tek neden Jason Statham

Boş zamanımda bir film izlemek için gerçekten seçiciyimdir. Bunun en büyük sebebi ise kesinlikle iyi bir film ise Türkçe Altyazılı filmi bana hiç kimse izletemez. Biraz araştırma yaptım ve bir kaç film örneklerine baktım bunlardan biri ise Yapay Oyun du bu filmi çok önermişlerdi. Filmi sitede tam açtım izleyeceğim gözüme  orada Jason Statham çarptı dayanamadım ve askyiyon limitlerini zorlayan bu adamın filmini kesinlikle izlemem gerektiğini bildiğim için hemen açtım ve izlemeye başladım. Son oyun adında ki bu güzel bir film olmasına rağmen aksiyon sahnelerine neden se az yer verilmiş. Filmin konusu biraz karışık gibi dursa da aslında Jason Statham olmasa gerçek ten bu film izlenmezdi denecek kadar vasattı. Başlarda çok sıkıcı ve kültürü olmayan bir film hareketler gerçek anlam da bu adama yakışsa da film bu adama uymaya kalkmış neredeyse. Los Angeles ta yaşayan büyük bir güvenlik uzmanı olarak çalışan bir adam kılığında ayrıca eski paralı asker. Bütün kirli işlerden ellerini çekmiş ve artık para kazanmak için bir rehber gibi birşeydir. Ta ki eski bir arkadaşını dövüp komalık halde hastanenin önüne atılıncaya kadar. İşte bu andan itibaren film tamamen yalan ve dolandan ibaret. Sizlere boş zamanınızda izlemenizi ve vakitinizi bu film için fazla harcamamanızı öneririm.

2 years ago

Cesur Tom sihirli ayna izle 2014

Prensesin gönlünü alabilmek için Tom Kralın iyi olması adına kendini kötü ormanın karanlık kuytularına atmak zorunda kalır. Cesur Tom sihirli ayna izle filmi animasyon komedi filmi olarak sinema severler tarafından ilgi ile izlenmiş görünmektedir. 2014 filmin yapımın da ise seslendirme Keremcem olarak kayıt alınmıştır. Hal böyle olunca Cesur Tom sihirli ayna hd izleme imkanı ile sitemizde sizlerle buluşuyor. filmi full izle iyi seyirler dileriz.

2 years ago

Recep ivedik 4 Hd izle

Komedi filmleri içerisinde son zamanların en iyisi olarak gösterilen 2014 yapımı Recep ivedik 4 izle filmi şimdiler de internet aleminde ki film sitelerine düşmüş bulunmaktadır. Konusu olarak çok iyi bir yere değinen Recep ivedik 4 hd izle filmi seyirciyi biraz da olsa maziye almaktadır. Eski mahalle futbol takımlarını göze alan Recep ivedik 4 filmi full izle serisi ile seyirci daha kahkahası bol ve güzel espiriler ile karşılaşarak yine gişeye oynamış ve kazanmış gibi görünmektedir. Recep ivedik 4 filmini sitemizden full izleyebilirsiniz. film izle

2 years ago

Hızlı ve Öfkeli 7 filmi izle

Sabahtan akşama kadar geçen yoğun tempodan sonra bilgisayarınızın kapağını açabildiniz ve bir film önerisi mi istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Sizlere aksiyondan, maceraya; maceradan, komediye kadar pek çok kategori ve öge de film önerileri yapıyoruz! Film önerilerimiz, genel olarak kategori de yer alan ve yıldızla seçilmiş olan en iyi filmlerdir. Ayrıca sizin dışınızda ki kullanıcılarımızdan gelen yorumlar ve puan neticelerine göre de kendi seçiminizi sınıflandırabilirsiniz. Ayrıca genel halk oylamasının tabii tutulduğu IMDB üzerinden de yapılan puanlar sitemiz de yansıtılmaktadır. Kullanıcılar buradan diledikleri gibi film önerileri imkanından faydalanabilirler ve bu netice de herhangi bir filmi izleyebilirler. Son çözünürlük garantisi ve doğru altyazı çevirileri ile kaliteli filmi evinize taşıyoruz! Sizlere Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi izlemenizi ve sitemizde bulunan bu filme yorum bırakmanızı rica ediyoruz.

Filmin konusu ise bilindiği üzere araba, hız ve kızlar ile ilgili 3 lü kavramı biraz dışarıya atan Hızlı ve Öfkeli 7 Türkçe dublaj izle olarak sitemizde mevcuttur. Yeni olarak Jason Statham de filme güzellik katmış gibi görünmektedir. Hızlı ve Öfkeli 7 izle

2 years ago

Filmler

Gişe yapmış filmler izleyiciyi büyük etkide bıraksa da aslında yaşam standartlarımızı da bu şekilde yönlendirmeye çalışabiliriz. Konu olarak filmler standartlar içerisinde herkese yayılsa da izleyicinin beğenisi en büyük etken olarak görünmektedir. Romantik filmler ya da Aksiyon filmler diye etken kılacağımız veya Dram filmler diye kategorize edebileceğimiz bütün filmler aslında kendi içlerinde birbirlerini farklı şekilde barındırmaktadır. Aksiyon filmlerin de büyük bir aşk ile yapılan kin ve nefretler ile çekime alınabilir. Farklı bir filmler olarak ise Romantik bir film ile izleyiciyi içerisinde aksiyona bağlamak aslında konunun en ince detaylarında gizleyerek işlenebilir hale getirilmeside olabilir.

Birbirine bağlı bir bütünlük olarak görünen her film aslında kendisine benzeyecek kategorileri dediğimiz üzere içerisinde barındırmaktadır. Filmlerin istekleri karşıya yansıtılması izleyicilerin ona odaklanması ile de belirlenmektedir. Bütünlüğü sağlayacak filmler nispeten açık ve alanen görünse de gizem filmlerinde bunu detaylı şekilde küçük parçacıklar heline izleyiciye verilerek aslında içerisinde aksiyon ve tarihin de geçmesini de sağlamaktadır.

Durumun bu denli birbirine zincirlerle bağlanması ile sinema izleyicileri sevdikleri türleri kendi alanlarında bir nevi ayırarak izlemek istediklerini belirlemiş oluyor. Bütün olarak bir film kitleyle buluşması halinde kendini çok iyi kanıtlar ise o film iyi bir gişe yapmış ve sinema severler halinde akılda kalıcı olarak yer edinecektir. 

2 years ago

Mobil Film izlemek

Teknoloji gün geçmiyor ki yeni birşeyler çıkarmasın başımıza. Yalnız istediklerimizi karşımıza sunsa da istediğimiz kadar teknoloji içerisinde olsak da geride kalabiliyoruz. Önceden bütün filmleri google aracılığı ile aratarak izlerken şimdilerde ise neredeyse google play aracılığı ile filmleri telefonlarımıza kadar indirdik. 

Bu kadar önemli gelişmeler yaşanırken mobil cihazlarımız film izlemeye hazır mı peki? Artık bir çok Android işlemci telefonlarımızdan neredeyse bütün sitelerin film izleme özelliğini kullanmaya hazır gibi görünüyor. İzlenecek filmler arasında geçiş kategorileri ile bir çok hd yayın filmleri bile izleme imkanı sunan android işlemciler şimdilerde gözünü ultrahd film izletmeye dikti gibi görünüyor.