2 months ago

Antalya rent a car

Can Güvenliği Ve Konfor Bir Arada Antalya rent a car hizmetinden kiralanan aracın içerisinde, ihtiyacınız olan her türlü donanım mevcuttur. Bu donanım içerisinde, bebeklerinizi güvende tutacak bebek araç koltuğu da dahildir. Ayrıca içerisinde asla sigara içilmemiş olan araçlar ile daha sağlıklı bir ortamda yolculuk yapacaksınız. Size sunulan konforlu hizmetin içerisinde, hava alanına araç teslimi ve misafirlerin konaklama hizmetleri de dahil bulunmaktadır. Özellikle uzun yol araç kiralamalarda bu hizmet oldukça beğeni kazanıyor. Prosedürlere Takılmadan Kolayca Araç Kiralayın Araç kiralama sırasında karşılaşacağınız her prosedür, firma tarafından sağlanmaktadır. Siz sadece aracınızı alarak yolculuğunuza çıkarsınız ve geri kalan hiçbir işle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Firma bünyesinden kiralayacağınız her araç kaskoludur ve tamamen yasal yollardan size hizmet sunmaktadır. Araçların bakımı ve kontrolü sürekli yapılmakta olup, kullanma süresinde oluşabilecek aksaklıklarda araç, bir yenisi ile değiştirilebilmektedir. Otomatik kiralama hizmeti ile müşterilerin her şart ve durum karşısında sorunsuz biçimde yolculuklarına devam etmeleri sağlanır. Dilediğiniz Süre İçin Araç Kiralayın Araç kiralama süresi tarafınızdan belirlenmek üzere, 1 gün ile 48 ay arasında değişmektedir. Tercihinize göre kiralayacağınız aracı, tam 48 ay boyunca kullanmanız mümkün olabilmektedir. İsteğiniz durumunda araç kiralama hizmetini, şoförlü olarak da alabilirsiniz. İşinin ehli olan deneyimli şoförler ile Türkiye'nin her yerine hizmet sunulmaktadır. Araç kiralama ihtiyaçlarınızda sizlere kaliteli hizmeti ilke edinen firmanın, tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kaliteli otomatik vites araçların konforu ile yolculuk etmek ve uygun ödeme koşullarından yararlanmak için telefonla veya site üzerinden ulaşabilirsiniz.
11 months ago

Buz Badem

Çiğ badem ve klasik kavrulmuş badem ile ilgili bir karşılaştırma yaptığımızda şunu söylememiz gerekir ki çiğ badem kavrulmuş olana nazaran daha faydalıdır. Özellikle dengeli bir şekilde kilo almaya ve kilo vermeye çalışanlar için çiğ badem adeta bulunmaz bir nimet niteliği taşır. Kolesterolü dengeye getirici özelliği ve erkeklik hormonu adı da verilen testosteron hormonunu artıran içerikleri ile de çiğ badem çok büyük faydalar sağlamakta olan bir gıda türüdür. Çiğ bademin yaz aylarında buzda bekletilmesi yöntemi ile hazırlanmakta olan buzlu badem adını verdiğimiz besin ise sizler için yine birçok avantaj sağlayan bir besin türüdür. Söz konusu bu besin şu şekilde hazırlanan bir besin çeşidi özelliği taşır. Çiğ badem yaklaşık 1 saatlik bir süreç boyunca sıcak suda bekletilir.
1 year ago

Loca Antalya

Antalya’nın en nezih bölgelerinden Duacı yolu üzerinde, ılıman iklimi ve modern yaşam olanaklarıyla, 9.000 m² arsa alanı üzerinde, 6 bloktan oluşan Loca Antalya’da 74 m² ile 250 m² arasındaki 1 1, 2 1, 3 1 ve 4 1 daire seçenekleri sizleri bekliyor. Akdeniz’in en hızlı gelişen bölgelerinden birinde yer alan projemiz, yakın zamanda tamamlanacak olan Kuzey Çevre Otoyolu üzerinde, Antalya şehir merkeziyle çevre illeri birleştiren ana arterlerin kesişim noktasında yer almaktadır. Ayrıca, makro yatırımlar çerçevesinde planlanan 1.500 yataklı Kepez Bölge Hastanesi’nin hemen yanı başında bulunan projemiz, sahiplerine kısa vadede kaçırılmayacak bir yatırım imkanı sunuyor.