gwcrenw2

Pożyczka na oświadczenie. Wszystko co pożyczkobiorca wiedzieć powinien.


Funkcjonujemy w społeczeństwie materialistycznym. Posiadamy możliwość to zaobserwować każdego dnia, lustrując tv, wędrując po Sieci internetowej i czytając codzienną prasę. Z każdego obszaru napastują nas propozycje marketingowe, które prowokują do zakupienia nowego pojazdu lub nowatorskiego odbiornika tv. To co jeszcze dwanaście miesięcy wstecz było ostatnim krzykiem techniki, w obecnej chwili jest już przestarzałe. W jaki sposób możemy coś nabyć jeżeli nasze wynagrodzenie na to nie daje szansy. Kapitalnym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie jesteśmy wstanie postawić pytanie „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od innych artykułów kredytowych, które to są przedkładane na naszym rynku usług pożyczkowych”? Centralnym zagadnieniem w tym wypadku jest wyraz oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że przeważnie jeżeli staramy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to jesteśmy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle ważne, że na takim dokumencie widnieją ewentualne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym egzekucja komornicza. W przypadku gdy bank widzi takową wzmiankę to jasnym jest, że kredytu w jakimkolwiek przypadku nie przekaże.

Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do jednostek zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego zarobku (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego typu są oferowane zazwyczaj przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.