Wii U žaidimo torrent

Wii U žaidimo torrent

Aš negaliu sutikti su neigiamais atsiliepimais, kurie mažiau nei teigiamų, kai jis ateina į Donkey Kong Šalis atogrąžų Freeze žaidimą, išskirtinai Wii U žaidimo torrent. Žaidimas yra stulbinantis visais įmanomais būdais, o jo istorija dėmesys nuo vikingų temomis arktinių gyvūnų (jūrų vėplių, Pelėdos, pingvinai), kad Snowmads, kad įsiveržti Donkey Kong Island grupei.
Donkey Kong šventė savo gimtadienį, kai jis buvo priverstas eiti su jais Diddy Kong, Dixie Kong ir kaprizingas Kong kaip jo pagalba. Vienas dalykas, aš žinau tikrai: Aš nebūtų labai laimingas, jei kas nors galėtų sutrikdyti šia akimirka mano gimtadienį teisę, kai aš apie smūgis žvakės.
Kaip penktą įmoka į šalutinį przewijanie platformos žaidimas Donkey Kong Country serijos žaidimas tęsiasi Donkey Kong "ir jo draugai" istoriją. Jie bus kovoti su Snowmads žaidime rinkinį šešių skirtingų salų. Be to, į ankstesnio žaidimas, grotuvas gali surinkti elementai nuo žemės ir išmesti juos į priešais.
Dixie gali transformuoti savo plaukus į propeleriui kai ji sukasi ją, todėl ją ir Donkey Kong lėtai pakelti į orą ir pasiimti daiktus. Kaprizingas gebėjimas yra naudoti savo cukranendrių Bounce apie pavojingas paviršių, Kongs negali pasiekti, pavyzdžiui, smailas erškėčių. Parduotuvė siūlo daug įvairių paramos elementus, pavyzdžiui, laikinai nenugalimumo. Žaidime raides ir įspūdį, kad reikia pasiekti norint atrakinti įvairių premijų ir paslėptus lygius, ir internete Lyderių, kurie leidžia žaidėjas peržiūrėti aukščiausią reitingą žaidėjų vaizdo pakartojimais.
Gražiai sukurtas žaidimas buvo sukurtas Retro Studios, Monster Žaidimai ir Nintendo BPD, paskelbė Nintendo ir išleido tarp vasario 13 ir 22 2014 visame pasaulyje. Parama pačią nuomonę apie žaidimą kaip mano, Destructoid davė žaidimą puikus 10 iš 10 PATVIRTINDAMOS: "su valdymo variantų jau įrodyta formulė to, retro Studios" perdavimų Donkey Kong yra gana daug nepriekaištinga. "Enjoy ją !