2014 FIFA Pasaulio taurės Brazilija

2014 FIFA Pasaulio taurės Brazilija

2014 FIFA Pasaulio taurės Brazilija yra visa informacija apie didįjį futbolo renginys, vykstantis kartą kas ketverius metus ir šiuo metu jums bus imtasi siekiant ryškaus ir džiaugsmingo atmosferą iš Rio Žaneiras Pasaulio čempionato, kur jums bus konkuruoti galutinis futbolo įvykis. Jei norite parsisiųsti šį žaidimą šiandien ir eiti pamatyti, kas kaip yra Rio tada jį atsisiųsti iš mūsų nemokamą PS3 žaidimai torrent svetainę ir žaisti su savo mėgstamą komandą, o tu sėdi ant savo sofos su savo PlayStation kontrolerio jūsų rankose.
Kaip minėta anksčiau, žaidimas yra visa informacija apie praėjusių metų Pasaulio taurės ir gausite ten, bet tai nėra taip paprasta, kaip jūs manote. Kampanija režimas taip pat apims "Kelias į Rio de Žaneirą", kuris reiškia, kad jūs turite eiti į kvalifikacijos etape ir žaisti su kitomis nacionalinėmis komandomis norint gauti. Ir visa tai padaryti žaidimą labiau realistiškas ir suteikti jums daugiau autentiško patirti, ką lyg konkuruoti tokių proporcijų atveju.
Žaidimas taip pat yra saldaus pristatymą visų realiame gyvenime įkvėpė stadionuose ir meniu yra ryškių ir ryškių žalios ir oranžinės spalvų suteikti šiltą jausmą būdamas Rio ir žaidimas taip pat turi karnavalas feel it su visa tauta šoka ir didelio džiaugsmo. Ir jūs tikrai manote, kad oro šilumą, kaip tu žaidi, o saulė krinta ir pamatysite šviesos pokyčius, kurie tikrai parodys, kaip gerai šis žaidimas yra ir kaip gerai ji buvo sukurta.
Gameplay yra būdas daug geriau nei FIFA 2014 ir daugiau greitas tempas ir jis jaučiasi labiau realistiškas, jūs taip pat gausite geresnę seilėtas, padidėjęs tikslumas ir pirmuosius touch mechanikos visi, rodančių, kad šis žaidimas vystėsi daug, nes serijos pradžioje. Ir šaudymo tikslai niekada nebuvo taip naudingas tai reiškia, kad dabar jūs turite puikias cutscenes, kad parodyti visi visame pasaulyje žiūrovų didelio džiaugsmo, kai jie žiūri jums didelių ar mažų ekranų, ir viskas puiki patirtis, kad tik kaip šis įvykis gali suteikti jums ,
Apskritai, šis žaidimas yra būdas daug geriau nei ankstesniais FIFA žaidimų, kad aš grojo, nors yra pagamintas specialiai Pasaulio taurės atveju ir jūs will not regret žaisti! Taigi nereikia gaišti daugiau laiko ir parsisiųsti šį žaidimą šiandien ir paleisti jį savo "PlayStation 3 konsolės, galite jį atsisiųsti nemokamai iš iš žaidimų torrent svetainę ir patikrinkite kitus PS3 žaidimai, kad mes turime ten.