Ani chybi zauważyliście, że niedawno na niebie ukazuje się coraz sporzej dronów.

Bezsprzecznie zauważyliście, że ostatnio na niebie ukazuje się coraz dłużej dronów. Niestety wyekwipowania te wciąż dochodzą zbyt wysoki sklepienie cenowy dla mnogości użytkowników. Nowe maluch firmy DJI musi zamiar to dokonać zmiany.

Wczorajsza premiera DJI Inspire 1 stworzyła spore zamieszanie między filmowców, fotografów zaś wszystkich osób zaciekawionych tematyką dronów użytkowych. Wszystko to za pomocą stosunku ceny aż do możliwości oferowanych przy użyciu drona.

dron

Dron zostawił dodatkowo wyposażony w kamerę na spodzie gwarantująca podgląd pułapu wyposażenia, a także jego stagnację bez konieczności związania się z satelitami GPS. To rozwiązanie niesie ze sobą więcej korzyści. Program drona umożliwia streaming obrazu w klasy 720p jednocześnie na 2 urządzenia ruchome. Dzięki temu dronem mają prawo operować na uderzenie 2 osoby - pilot i telefonistka kamery. Za tę funkcję bedziemy musieli jednak zapłacić osobno.

Sam mechanizm unoszący się został wyposażony w system ułatwiający początek i lądowanie, oraz umożliwiający podążanie w środku osobą sterującą. Dron posiada także organizm kontroli lotu ułatwiający pracę w sparaliżowanych pomieszczeniach.Zasięg sprawiania urządzenia to mniej więcej 2km, a akumulatory o pojemności 4500mAh pozwolą na osiemnastego minut lotu. Znajduje się, ze to troszkę, ale z pewnością dosyć tego na zarejestrowanie pozytywnego materiału. Istnieje również możliwość kupienia drona w opcji spośród akumulatorem o kubatury 5700mAh, który ani chybi wydłuży czas ściągania urządzenia w powietrzu.

Opcjonalnie możemy dokupić urządzenie oferujące straming live w form 1080p. Warto również nadmienić, że sama kamera jest demontowalna dzięki czemu nadal będzie można ją zastąpić bardziej wprawnym modułem.

Cena wyekwipowania w opcji normatywnej to 2, 889 $. Za asortyment z dwoma kontrolerami dopłacimy dodatkowo pięćset $. Polskiej daniny na razie nie potrafimy.