Bezsprzecznie zauważyliście, że ostatnio na niebie ukazuje się coraz dłużej dronów.

Ani chybi zauważyliście, że w ostatnim czasie na niebie ukazuje się coraz sporzej dronów. Niestety urządzenia te wciąż sięgają zbyt wysoki strop cenowy dla mnogości użytkowników. Nowe pociecha firmy DJI musi zamiar to przekuć.Wczorajsza premiera DJI Inspire 1 poczyniła spore zamieszanie między filmowców, fotografów natomiast wszystkich osób zaintrygowanych tematyką dronów użytkowych. Wszystko to z wykorzystaniem stosunku ceny aż do możliwości oferowanych za pomocą drona.

Dron pozostał dodatkowo wyposażony w kamerę na spodzie gwarantująca podgląd pułapu wyposażenia, a także jego akinezję bez konieczności spojenia się z satelitami GPS. To podejście niesie ze sobą więcej korzyści. Program drona umożliwia streaming obrazu w postaci 720p jednocześnie na 2 urządzenia ruchliwe. Dzięki temu dronem mają możliwość operować na porażka 2 osoby - pilot i telefonista kamery. Za tę funkcję bedziemy musieli jednak zapłacić samodzielnie.

Sam mechanizm fruwający został wyposażony w system ułatwiający początek i lądowanie, i umożliwiający podążanie w ciągu osobą sterującą. Dron posiada także organizm kontroli lotu ułatwiający pracę w aresztowanych pomieszczeniach.

dron

Zasięg czynienia urządzenia to o tyle o ile 2km, a akumulatory o pojemności 4500mAh pozwolą na xviii minut lotu. Znajduje się, ze to mało, ale z pewnością basta na zarejestrowanie pochlebnego materiału. Istnieje także możliwość kupienia drona w opcji spośród akumulatorem o kubatury 5700mAh, który bezsprzecznie wydłuży czas zostawiania urządzenia w powietrzu.

Opcjonalnie możemy dokupić urządzenie oferujące straming live w form 1080p. Warto również nadmienić, że sama kamera jest demontowalna dzięki czemu potem będzie można ją zastąpić bardziej wprawnym modułem.

Cena umeblowania w opcji stereotypowej to 2, 889 $. Za skład z dwoma kontrolerami dopłacimy dodatkowo pięćset $. Polskiej zapłaty na razie nie umiemy.