Ofis Mobilya Pazarındaki Gelişmeler

Ofis Mobilya Pazarındaki Gelişmeler

Ticaret de söz sahibi ziyaretinde Büyük potential Bulunan ülkelerle yakınlığı Nedeniyle Türkiye mobilya Sektöründe Stratejik Bir öneme sahiptir. Mobilyanın 19 yy oluşumu. Başlamış onu dönem gelişerek küçük atölyelerden Büyük Sanayi boyutuna ulaşmıştır ettik. Tasarımların gelişmesi,, Kullanılan hammadde ziyaretinde Üretim teknolojilerinin ilerlemesi Türkiye'nin  mobilya  Sektöründe ki konumunu iyileştiren en önemli Diğer faktörlerden de bir tanesidir. 

 

Türkiye'de MEVCUT Müşteri Hakkında profili, Anında degisiklik göstermekte beğeni ziyaretinde buy alma Tavırları çok çabuk sekil değiştirmektedir. Yapılan araştırmalarda Tüketici profilinin birbirinden etkilenip, trendleri hızla degiştirip tükettiğini gösteriyor. Buna Bağlı Olarak Türkiye'de mobilya Tüketimi modadaki değişikliklere Karşı DUYARLI davranıp yeni modeli desen işlevlerle farklılığı yaratmaktadır ziyaretinde tasarımlarında. Türkiye'de mobilya talepleri Daha çok yeni konut inşaatlarına ziyaretinde gelir artışına paralel oluşmaktadır; Click imkb Talep Büyük ölçüde yeni işyeri inşaatların artışıyla oluşmaktadır ettik. Bu nedenle mobilya Talep ettik kapasite Kullanımı Ekonomik dalgalanmalara Göre inişli Çıkışlı Bir seyir izlemektedir.

 

Türkiye'nin Mobilya İhracatında Bulunduğu Ülkeler

 

2009 yılıdna 209 Farklı Ülke ile ihracat yapan Türkiye en Fazla ihracat gerçekleştirilen Ülke Irak'tır. Türkiye'nin Toplam ihracattan% 11,5 alan Irak'ın% 10,2 ile% 6,2 Almayna ile İran,% 6'yla Azerbaycan Fransa takip Etmiştir% 5,6 Ile ziyaretinde ödeme oranında.