stropy kanałowe http://www.wiksbud.pl/

Bloczki betonowe są wykorzystywane do budowy ścian fundamentowych. Nowoczesne technologie zapewniają idealne wymiary oraz powtarzalność produkcji stojącej na wysokim poziomie. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranej mieszanki kruszyw klienci otrzymują pewność, że ich bloczki będą wytrzymałe oraz posiadać będą jednolitą strukturę. Niska cena oraz zastosowanie naturalnych składników to najlepsza wizytówka bloczków, które rekomendowane są przez wielu budowlańców z wieloletnim stażem w branży. stropy filigran http://www.wiksbud.pl/

Stropy filigran to idealna propozycja do realizacji projektów charakteryzujących się bardziej skomplikowanymi kształtami w konstrukcji. Filigrany rozwiązują dodatkowo skutecznie rozwiązują kwestię rozpiętości stropów, zwiększając ją nawet do 12 m.

Stropy kanałowe to gwarancja szybkiego i przede wszystkim łatwego montażu. Niewątpliwym atutem tego rozwiązania jest także fakt, że jest to konstrukcja niezwykle dźwiękoszczelna, mająca do tego gładkie powierzchnie. Ten ostatni czynnik daje duży komfort, ponieważ łatwiejsze będzie późniejsze wykończenie wnętrz. Najważniejsza zaleta takiego stropu to błyskawiczna możliwość obciążenia go po ułożeniu płyty. Do naszej dyspozycji będzie również możliwość dokonania zmiany układu ścian działowych, które będą stawione na stropie. Alternatyw jest naprawdę wiele, można z nich skorzystać.