Restrukturyzacja kredytów- komplet informacji co powienieneś wiedzieć

Oddłużanie - Czyszczenie rejestrów BIK i BR - oryginalna strona
Restrukturyzacja kredytów w ostatnim okresie cieszy się raz po raz większym zaciekawieniem naszych rodaków i nie ma w tym fakcie nic niesamowitego. Jak bowiem demonstrują minione badania przeprowadzone poprzez polski instytut badawczy ponad 2 miliony Polaków nie spłaca w terminie swoich zobowiązań. Oznacza to, iż z każdym rokiem wzrasta liczba ludzi zadłużonych, które nie radzą sobie z obsługą swego długu. Wielu znawców zwraca uwagę na to, że jeśli tendencja ta będzie się trzymać to może to przyczynić się do wielu tragedii rodzinnych, jest to skutek w skali mikro. Z kolei w skali makro rodzi to bardzo niepomyślne skutki dla rodzimej ekonomii. Tzn. ludzie nazbyt zadłużone gdy nie posiadają możliwości regulowania swoich zobowiązań i pragnąc ustrzec się przed egzekucją komorniczą uchodzą w "szarą strefę" i wypadają w pewnym sensie z "obiegu" ekonomicznego".

Zadaniem doradców finansowych jest to aby nie doprowadzać do tak ekstremalnych sytuacji a w momencie gdy osoba ma problemy pieniężne wykorzystywać stosowne rozwiązania. Jednym z nich jest restrukturyzacja kredytów. Redukuje się ona przede wszystkim do tego aby w sytuacji w której to konsument nie ma środków finansowych na spłatę kredytu np. uległ poważnemu wypadkowi i utracił pracę a w związku z tym źródło przychodu bank zgodził się na zawieszenie spłaty kredytu na pewny czas lub zmniejszył wysokość rat.
oddłużenie Teraz kliknij tutaj
W wybranych wypadkach restrukturyzacja kredytów opiera się na ich konsolidacji. Np. jest pewna grupa osób, która to posada kilka albo nawet parenaście pożyczek krótkoterminowych tzw. chwilówek. Mają one to do siebie, że są względnie drogie w obsłudze a przecież znacznie lepszym wyjściem jest 1 niedrogi kredyt konsolidacyjny.
http://www.purevolume.com