Restrukturyzacja kredytów- perfekcyjna droga do kredytowej stabilności

oddłużanie
Restrukturyzacja kredytów to kolejne zadanie z jakim przyszło mi się zmierzyć w mojej pracy doradcy pożyczkowego. O ile kwestia zaciągania kredytów jest mniej lub w wyższym stopniu znana większej części mieszkańców naszego kraju tj. tej grupie, która to chociaż raz w swym życiu zdecydowała się na wzięcie kredytu. Sprawa wtedy jest względnie nieskomplikowana. Potrzebujemy pieniędzy na sprecyzowany cel np. jesteśmy młodym małżeństwem i budujemy nasz wyśniony dom. Udajemy się w obliczu tego do banku i staramy się o osiągnięcie kredytu hipotecznego. Bank aby mieć gwarancję, że tego rodzaju kredyt będziemy starannie zwracać bada nasze zarobki, ich wielkość, okresowość, rodzaj zakładu pracy itd. Oprócz tego zwrot kredytu zabezpiecza przez dokonanie stosownego wpisu w księdze wieczystej nieruchomości, jest to wydział czwarty ksiąg wieczystych tj. hipoteka.

Restrukturyzacja kredytów to zagadnienie co do którego wypada posiadać właściwą wiedzę praktyczną już stricte prawniczą. Gdyż musimy mieć świadomość, że zawarta umowa kredytowa to poważne zobowiązanie, którego normy nie mogą być dobrowolnie określone i zmieniane przez strony porozumienia. Umowa jest albowiem regulowana poprzez stosowne dokumenty, niższej wagi- takie jak regulaminy bankowe i lepszej rangi jak Ustawa o Prawie Bankowym, Ustawa o kredycie konsumenckim i Kodeks cywilny. restrukturyzacja kredytów
PureVolume™ | We’re Listening To You
Z tego powodu jeżeli naszym celem jest restrukturyzacja kredytów to powinniśmy brać pod uwagę zastrzeżenia, jakie są nakładane przez wspomniane akty, zarówno na nas jak i na bank. Np. kiedy nie spłacamy naszego kredytu i wystąpiła zaległość w formie 2 niespłaconych rat to bank ma prawną perspektywę zapoczątkowania procedury wypowiedzenia naszej umowy, co w ostateczności kończy się egzekucją komorniczą.
jak usunać wpis z bik