Gsm Konteyner

Uzun ömürlü ve kaliteli bir şekilde izole edilmiş güçlü yapıları ile GSM operatörleri için en iyi şekilde hizmet veren GSM konteyner sayesinde iklim şartlarından ekipmanlarınızı en iyi şekilde koruyabilir ve sizler de müşterilerinize çok daha kaliteli hizmet sunabilirsiniz. GSM operatörlerinin taleplerine göre şekillenen bu özle yapılar ile birlikte 4 mevsim için dayanıklı yapılar inşa ediliyor. Ekipmanları en iyi şekilde muhafaza eden ve özellikle yüksek bölgelerde tercih edilen bu yapılar en uygun fiyatlar eşliğinde sizlere sunuluyor. Büyük firmalar ile çalışıyoruz ve bu anlamda referans konusunda da güçlü bir firma olduğumuzu düşünüyoruz. Teknik destek konusunda da birçok firmanın sizlere sunmadığı hizmeti sunuyoruz bu anlamda müşteri memnuniyetinin bir adım daha önde tutuyoruz.

red honey

hulahop

dilek feneri

Özel güvenlik sistemleri ile donatılan ve kusursuz bir şekilde üretimi yapılan bu konteynerler firmamızın kendi bünyesinde personelimiz ve özel makinelerimiz tarafından üretiliyor. Alış verişlerinizi daha güvenli ve daha kusursuz bir şekilde yapabilmeniz adına sizleri firmamıza bekliyoruz ve çalışmalarımızı da bu adres üzerinden sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kurumsal bir firmadan hizmet almak ve beklentilerinize en iyi şekilde cevap almak istiyorsanız sizleri de bu özel adrese bekliyoruz. İletişim numaramızın yanı sıra sitemizin sağ alt bölümünde yer alan canlı destek bölümünden de bizlere ulaşabilir ve sorularınızın yanı sıra taleplerinizi de bu sayede kısa sürede iletebilirsiniz.

 

Deniz seviyesindeki nemli ortamlarda ve yüksek rakımlı çetin kış koşullarının yaşandığı tepe veya yaylalarda uzun ömürlü, iyi izoleli yapısıyla GSM konteyner güvenli ve ekonomik çözümdür.

 

GSM konteyneri gsm operatörlerinin tercihine göre mobil veya sabit özellikte üretim yapılmaktadır. GSM santrallerinin ihtiyaç duyduğu elektrik bağlantı aksamlarına sahip özellikte üretilen GSM konteyner modern tesislerde kısa sürede üretilerek teslimat yapılmaktadır.

 

gsm konteynerleri 4 mevsim iklim şartlarına uygun olarak özel güvenlikli yapıda üretilmektedir. Gsm konteynerlerimiz gsm operatörlerinin ihtiyaç duyduğu tüm ekipmanı güvenle muhafaza edecek tasarımda üretilmektedir.