Şantiye Konteyneri

Şantiyelerin zor çalışma ortamlarında personelin güvenle çalışacağı ve dinlenerek zindelik kazanacağı ergonomik şantiye konteynerleri üretiyoruz. Karmod şantiye konteyneri farklı alternatiflerde üretim yapılarak bol çeşitle satışa sunulmaktadır. Bunlardan ilki 2,4×6 mt. ve 3×7 mt. ölçülerde 50’ye yakın farklı planda üretim yapılan standart konteynerlerdir. Standart konteynerler Karmod’un stoklu üretimleri arasın

 

Şantiye konteyner standart ve birleşimli demonte sistemle üretim yapılmakta olup bir çok şantiye yapı çözümünde tercih edilerek güvenle kullanılmaktadır. Bu ölçülerin en önemli avantajı bitmiş olarak sevk edilen şantiye konteynerinin kamyonla 1 adet tırla 2 adet olarak kolayca sevk edilmektedir.

 

Büyük şantiye projeleri için bir diğer çözümümüz birleşimli demonte tek katlı veya üç kata kadar çok katlı şantiye konteyner çözümüdür. Büyük şantiye konteyner projeleri uzman ekiplerimizce hazırlanmış çok sayıda hazır planda üretim yapılabileceği gibi, müşteri tarafından hazırlanmış planlar da modern tesislerimizde üretim yapılmaktadır.

 

Şantiye konteyneri kompleksinde yatakhaneler, yemekhaneler, soyunma odaları, mühendis – mimar – yönetici çalışma ofisleri, dinlenme odaları, tv – sinema izleme odaları, oyun odaları, seminer ve eğitim salonları, tuvalet duş üniteleri projelendirilerek kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır. Demonte birleşimli sistemle üretilen şantiye konteynerleri proje tamamlandığında sökülerek başka mekana kurulum avantajı sunmaktadır. Konteynerler; inşaat şantiyelerinde, yol yapım şantiyelerinde, maden arama ve işletme şantiyelerinde, petrol çıkarma şantiyelerinde, boru hattı döşeme şantiyelerinde, baraj yapım şantiyelerinde vb. şantiye alanlarında güvenle kullanılmaktadır.