Wc&Duş Konteyner

Şantiye alanlarında ya da tatil beldelerinde daha çok tercih edilen ve farklı yaşam alanlarına en iyi şekilde destek veren wc-duş konteynerları sayesinde sizler de kişisel bakımınızı en iyi şekilde yapabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Uzun süreli çalışmalarda bu tarz alanlar mecburen kullanılır çünkü yalnızca barınma sorunlarının halledilmesiyle işler çözülmüyor ve farklı ihtiyaçlar da sorun olarak karşınıza çıkabiliyor ancak bu yapılar sayesinde sizler de personelinize ya da müşterilerinize kusursuz alanlar yaratabilir ve hizmet sunabilirsiniz. Wc konteyner üretiminde ve satışında sektörü önde gelen isimlerinden biriyiz ve liderliğe doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Ülkenin farklı noktalarında hizmet veren şubelerimiz ile birlikte karşınıza çok daha kurumsal bir kimlik ile çıkıyoruz. İç tasarımından tesisat işlemlerine kadar tüm detaylar ile biz ilgileniyor ve kusursuz bir alan yaratıyoruz.

 

Yatay biçimde dizayn edilen ve standart ölçülerde 2 kişilik ya da 3 kişilik olarak tasarlanan bu özle yapılar taleplerinize göre şekilleniyor ve tuvalet sayısı arttırılabiliyor. Toplu yaşam alanlarının olmazsa olmazlarından tuvalet ve banyo en iyi şekilde dizayn edilerek bu özle yapılar eşliğinde sizlere sunuluyor. Konteyner kalitesi ile silere sunulan ve farklı yaşam alanları için de en iyi şekilde hizmet veren konteyner modelleri için sitemizde yer alan görseller fikir sahibi olmanız için düzenli olarak güncelleniyor ve huzurlarınıza çıkıyor.

 

Asia wc-duş konteyneri üretimininde de pazarda söz hakkına sahiptir. Farklı modellerde üretilen duş konteyner standart modellerde olabildiği gibi istekleriniz doğrultusunda da üretilme imkanına sahiptir.

 

2 li 3 lü veya daha fazla kapasitede wc konteyner üretimi yapılabilmetedir. Toplu yaşam alanlarının vazgeçilmez ihtiyacı olan duş konteyner üretiminde kaliteli malzeme kullanılmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesi konusunda müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.