Veratti - piłkarz kompletny?

Przed kolejną rundą Ligi Mistrzów, w rewanżowym meczu Chelsea z PSG, pomocnik Cesc Fabregas wypowiedział się do mediów że uwielbia grę Marco Verratti.

 

Fabregas, gdy został  poproszony o komentarz na temat potencjału Verrattiego, światowej klasy pomocnik powiedział, że włoski pomocnik jest wyjątkowym talentem i przypomina mu trochę grę Xaviego.


Verratti jest jednym z kluczowych graczy w PSG i jest regularnie łączony z transferem do Premier League do Manchestereu United lub Arsenalu Londyn oba kluby wyrażają nim zainteresowanie.

 

Veratti wyceniany jest przez PSG na około 40mln funtów ale nikt w Paryżu niechce się pozbywać swojego najlepszego zawodnika sam Veratti również podkreśla, że dobrze czuje się w PSG i chce tutaj zostać. Oglądając powtórki meczów online można odnieść wrażenie, że Veratti jest piłkarzem kompletnym

 

"Mówię to nie po to aby zadowolić fanów, czy dziennikarzy, mówię to, bo to prawda: Kocham Paryż" - skomentował sytuację Veratti.

 

"Gra w tym klubie od zawsze była moim marzeniem, chcę tutaj zostać.

 

"Nie ma powodu, aby iść gdzie indziej, jest to zespół, który staje się coraz lepszy z roku na rok, przychodzi tutaj wielu świetnych graczy.

 

"Jestem bardzo szczęśliwy w Paris Saint-Germain, i ja nie chcę wyjeżdżać."

 

Verratti ma tylko 22 lata i ma w sobie ogromny potencjał, aby stać się graczem na światowym poziomie w przyszłości. To jest rzeczywiście wielki komplement aby go porównać z hiszpańskim wielkim zawodnikiem Xavi.