Doučovanie angličtiny

Doučovanie angličtiny

Ako zmaturovať  za výbornú z angličtiny ?

Je dôležité aby si študenti uvedomili, že jazyk sa nenaučia za mesiac ale je to dlhoročná záležitosť a je dobré keď sa učia pravidelne celé štyri roky. Mali by sa snažiť sa zlepšovať celé štyri roky v gramatike, konverzácií, čítaniu s porozumením, gramatickým cvičeniam, tiež je odporúčané počúvať nahrávky  v angličtine alebo pozerať filmy v pôvodnom znení s titulkami a baviť sa s cudzincami, kde sa dá najlepšie precvičiť v praxi to čo ste sa naučili.

Čo ak nastanú problémy a študent nevie ako ďalej ?

Je dôležité aby neváhal a našiel si na internete nejakého súkromného učiteľa, ktorý mu poradí ak niečo nevie a naučí ho, či pripraví na skúšky, je veľa inzertných portálov, portálov, kde učitelia ponúkajú súkromné hodiny ale či títo ľudia aj vedia skutočne učiť to je fakt otázne, preto je dôležité si nájsť radšej učiteľa, ktorý má vlastnú web stránku, jednu spomeniem na konci tohto článku.

Aké sú  teda typy a triky aby sa maturant dobre pripravil na  maturitu ?

Treba sa pripravovať na túto skúšku celý rok a určite nie týždeň pred maturitou, ak je treba tak si treba nájsť doučovanie z angličtiny, či už na internete alebo od známeho. Je dobré si učivo rozdeliť a každý deň sa naučiť trochu ako keby ste sa učili všetko naraz. Texty, ktoré sa musia maturanti naučiť je tiež dobré sa učiť postupne a mali by aj vedieť čo sa v tých textoch nachádza, pretože ak sa ten text iba naučia, tak sa môže stať, že dostanú na maturite otázku a nebudú vedieť ako na ňu odpovedať. Učenie sa by malo prebiehať v pokojnom a nestresujúcom prostredí, kde sa študent cíti komfortne.

 

Ak by ste potrebovali učiteľa, ktorý vás naučí angličtinu alebo slovenčinu tak si pozrite stránku www.filip-en.eu