Ofis Koltuk Yedek Parça

Ankarada ofis koltukları tamiri ve yedek parça değişimi ihtiyaçlarınıza da çözüm bulmakta.Ankara geneli işyerlerinizde ya da evlerinizde bulunan ofis koltuklarınızın tamiri ve yedek parça değişimleri için bizleri aramanız yeterli. Servis ekiplerimiz derhal Ankara ya gelerek ofis koltuk tamiri ihtiyaçlarınıza çözüm olacaklardır.
Ankarada ofis koltuk döşemesi ihtiyacı olan müşterilerimiz için koltuk döşeme hizmetimiz garantili ve birebir orjinal kalıpları ile yapılmaktadır. Döşeme olacak tüm ofis koltukları detaylı olarak tamir edilir. Ve teslim edilirken ilk günkü gibi pırıl pırıl ve dolgun şekilde teslim edilir.
Ofis koltukları tamiri genel olarak 2 kısımdan oluşur.Bunlar: ofis koltuk döşemesi ya da arızalı yedek parça değişimleridir. Ofis koltuk döşemelerinde kumaş ve deriler yüzlerce renk ve desenlerle sizlerin seçimine sunulur. Sizlerin beğendiği kumaş ve derilerle koltuklarınız birebir orijinal şekilde kalıplandırılır ve kaplanır.
Kumaş / deri değişiminde koltuklarınızın süngerleri de düzeltilir takviye edilir. Dolayısı ile ilk almış olduğunuz gibi canlı ve yeni durur. Ayrıca mekanik aksamların bakımları yağlama ve temizleme gibi bakımlar da yapılarak ofis koltuklarınız pırıl pırıl paketlenir sizlere teslim edilir.
Yedek parçaları dilerseniz parça olarak sizlerde alabilir kendiniz ya da teknik birimleriniz değiştirebilir. Yaptığımız tüm tamir işleri ve yedek parça değişimi satışı garanti kapsamındadır. Kısaca yaptığımız hizmetleri sıralarsak bunlar:
  • Ankara Ofis Koltukları Tamiri
  • Ankara Ofis Koltuk Döşemesi
  • Ankara Ofis Koltuk Yedek Parça Firması