Angličtina a slovenčina

Angličtina a slovenčina

Doučovanie angličtiny a slovenčiny

Radi by ste sa naučili po anglicky ?  Majú vaše deti problémy so slovenčinou alebo literatúrou ? Poznáte cudzinca, ktorý by sa chcel naučiť po slovensky ?

Pre vás máme učiteľa, ktorý vás naučí tieto jazyky ľavou zadnou. Je vysoko kvalifikovaný s perfektnými referenciami, ktoré vás presvedčia o jeho kvalitách.

Doučovanie a výučba angličtiny.

 Kurzy  sú jednorázové ak je treba alebo aj dlhodobejšie, vždy to záleží od požiadaviek klienta. Učíme všetky vekové kategórie a ľudí všetkých jazykových schopností. Precvičujeme na hodinách gramatiku, slovosled vety, prečítame si text, prediskutujeme si jeho časti, pozrieme si film v cudzom jazyku, použijeme výučbové programy a precvičíme si to čo sme sa spoločne naučili na hre alebo kvíze. Pripravíme vás na maturitu, reparáty, certifikáty, štátnice a iné skúšky z angličtiny. Tiež pripravíme ľudí, ktorí chcú odísť za prácou do zahraničia alebo potrebujú angličtinu vo svojej práci. Učíme individuálne, malé skupiny ale aj vo firmách.

Doučovanie slovenčiny a literatúry

Naučíme alebo doučíme vaše deti to, čo zameškali v škole učíme žiakov a študentov základných a stredných škôl slovenčinu a literatúru, pripravíme vaše deti na maturitu, monitor, reparáty ale aj písomky v škole. Precvičíme spolu diktáty, vetnú skladbu, časovanie, skloňovanie, prejdeme si literárne smery a povieme si niečo viac o slovenských ale aj o svetových autoroch a rozoberieme si básne. Doučovanie prebieha u študenta doma alebo u učiteľa alebo na vopred dohodnutom mieste.

Kurzy slovenčiny pre cudzincov

Ponúkame kurzy slovenčiny pre cudzincov hovoriacich po anglicky, učíme slovíčka, vety, frázy aj slovenské idiómy a hlavne konverzovať po slovensky na simulovaných situáciách, učíme začiatočníkov, pokročilých a robíme aj konverzačné kurzy. Lektor vám vždy poradí a pomôže s výslovnosťou a ukáže vám danú látku na konkrétnych príkladoch. Kurzy prebiehajú individuálnou formou, v malých skupinkách alebo aj vo firmách.

Viac informácií o nás a konkrétnych kurzoch nájdete na stránke www.filip-en.eu