Učiteľ angličtiny a taliančiny

Učiteľ angličtiny a taliančiny

Doučovanie angličtiny a taliančiny

Chceli by ste sa naučiť angličtinu alebo taliančinu a neviete ako? Hľadáte dobrého učiteľa alebo učiteľku, ktorí by vás to naučili? My pre vás máme špeciálnu ponuku súkromných učiteľov, ktorí sú na jednej stránke a radi vám pomôžu sa zdokonaliť v jazyku. Naši učitelia vás komplexne pripravia a naučia vás konkrétny jazyk v rekordnom čase. Naším mottom je“ jazyk sa dá naučiť „a my ho naučíme každého.

Kurzy angličtiny aj doučovanie

Aby už angličtina nebola vaším problémom, tak je tu pre vás doučovanie.

Ponúkame vám individuálne aj skupinové kurzy angličtiny pre deti, študentov aj dospelých, učíme študentov všetkých jazykových úrovní, učíme individuálne, skupinky ale aj vo firmách. Pripravíme vás na maturitu, reparáty, certifikáty, štátnice a iné skúšky z angličtiny. Precvičíme s vami slovíčka, frázy, gramatiku ale aj konverzáciu. Ako bonus vám odporučíme študijnú literatúru na doma a povieme vám ako sa môžete učiť doma a čo všetko môžete pri výučbe použiť. Výučba alebo doučovanie angličtiny prebieha u klienta doma, u učiteľa doma alebo aj vo firme alebo niekde na vopred dohodnutom mieste.

Kurzy taliančiny aj doučovanie

Perfektné kurzy pre perfektných ľudí.

Individuálne, skupinové ale aj firemné kurzy taliančiny pre začiatočníkov aj pokročilých. Ponúkame tiež kurzy pre deti, študentov aj dospelých, to hlavne individuálnou formou. Učitelia  pri výučbe používajú rôzne typy vyučovacích metód a hlavne učia z viacerých materiálov, takže naši študenti po skončení našich kurzov ovládajú viac ako keby šli na iné kurzy. Máme pre vás pripravené prípravné kurzy na maturitu, reparáty, certifikáty aj štátnice z taliančiny, stačí si len vybrať ten pravý kurz. Pomôžeme vám so základmi taliančiny ale aj už s ťažšími úskaliami taliančiny.

Ak sa chcete niečo naučiť a to hlavne zábavnou a kreatívnou formou, tak ste si vybrali správne a my sa postaráme o to, aby ste vedeli hovoriť anglicky alebo taliansky perfektne.

Nájdete nás na stránke http://www.filip-en.eu