Gdzie dostanę atrakcyjny kredyt z komornikiem?


Ludzie w swoim życiu mają różne troski. Czasem dotyczą one potomków, niekiedy związków międzyludzkich albo kwestii finansowych. W ostatnich latach to bezwzględnie te ostanie stały się największym problemem dla wielu krajowych rodzin. Kwestie finansowe a dokładniej niemożność prawidłowego spłaty swych zadłużeń. Jeżeli bowiem nie zwracamy swoich pożyczek lub debetów to musimy się liczyć z możliwością, że w krótkotrwałym okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zdziałać jeżeli nie posiadamy gotówki, mamy komornika a u drzwi stawiaja się następni wierzyciele? W którym miejscu szukać wsparcia? W jakim miejscu znaleźć pomoc. Doskonałym rozwiązaniem jest kredyt z komornikiem

Masa ludzi zadłużonych ma możliwość w tym momencie zadać pytanie „a w którym miejscu ja mogę odkryć taki kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale wskazane jest się za nim trochę rozejrzeć. Ogólnie posiadamy dwie możliwości aby kredyt tego rodzaju pozyskać.

Przede wszystkim mamy szereg agencji o charakterze pozabankowym (tj. takich które udzielają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony legalnej nie mają pozycji banku). W tego typu firmach posiadamy możliwość zdobyć pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Przeważnie takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Aczkolwiek musimy zwrócić tutaj szczególną uwagę na drugorzędne koszty jakie to są powiązane z pożyczką np. wielkość polisy, marża prowizja etc.

2-im typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Mamy możliwość się o nią ubiegać gdy tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej posiadłości np. domu, lokalu mieszkalnego, działki.