Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tym momencie w naszym własnym kraju poziom bezrobocia utrzymuje się niestety na względnie wysokim poziomie (w obecnej chwili jest to około 12 procent). Ciężko polemizować o rzetelności danych jednakże wolno nam przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Położenie ludzi nieposiadających pracy jest o tyle ciężka, że z jednej strony nie posiadają przychodów a z 2-iej nie mają możliwości zaciągnąć żadnego zobowiązania mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie pokazał się na rynku usług kredytowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to z pewnością dobra informacja dla każdej osoby, która nie posiada pracy a nadchodzą u niej nieprzewidziane wydatki np. konieczność naprawy piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to specyficzny rodzaj kredytu a któregoż otrzymanie łączy się z szeregiem wymogów jakie wypada spełnić. W 1szej kolejności trzeba stwierdzić, iż tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o dochodach pozyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, własnym podpisem uwierzytelniamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca otrzymujemy kwotę 2 tys. zł zarobku na rękę. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w chwili starania się o pożyczkę).

Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny również dla osób które nie mają formalnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.