Gdzie dostanę atrakcyjny kredyt z komornikiem?


Osoby w swoim życiu mogą mieć różnorakie strapienia. Czasem dotyczą one najmłodszych, nieraz związków rodzinnych albo spraw finansowych. W zeszłych latach to właśnie te ostatnio wymienione stały się głównym problemem dla wielu polskich rodzin. Sprawy pieniężne a właściwie niemożność właściwego regulowania swoich zobowiązań. Jeśli bowiem nie zwracamy swoich pożyczek lub kredytów to powinniśmy się liczyć z możliwością, iż w krótkotrwałym czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co poczynić jeżeli nie posiadamy gotówki, mamy komornika a u drzwi stawiaja się koleni wierzyciele? W jakim miejscu poszukiwać wsparcia? W jakim miejscu odnaleźć pomoc. Bezkonkurencyjnym wyjściem z sytuacji jest kredyt z komornikiem

Sporo osób zadłużonych ma możliwość w tym momencie zadać pytanie „a w którym miejscu ja mogę odnaleźć tego rodzaju kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji ewidentnie jest ale powinno się się za nim nieco rozejrzeć. Generalnie posiadamy dwie perspektywy aby kredyt tego typu dostać.

Przede wszystkim mamy szereg firm o charakterze pozabankowym (tj. takich które to użyczają pożyczek poza sektorem bankowym i od strony prawnej nie posiadają statusu banku). W tego typu instytucjach możemy dostać pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Zwykle taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Aczkolwiek powinniśmy zwrócić tutaj baczną uwagę na dodatkowe opłaty jakie to są połączone z pożyczką np. wielkość polisy, marża prowizja etc.

2-im rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Możemy się o nią ubiegać jeśli tylko jesteśmy w posiadaniu określonej nieruchomości np. domu, lokalu mieszkalnego, działki.