Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Ludzie w swoim życiu posiadają różnorodne strapienia. Czasami dotyczą one najmłodszych, czasem związków rodzinnych albo kwestii finansowych. W ostatnich latach to bezwzględnie te ostatnio wymienione stały się największym problemem dla dużej ilości krajowych rodzin. Kwestie pieniężne a dokładniej niemożność właściwego spłacania swych zadłużeń. Jeśli bowiem nie zwracamy swoich pożyczek lub kredytów to powinniśmy się liczyć z ewentualnością, iż w krótkotrwałym okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zdziałać jeśli nie posiadamy gotówki, mamy komornika a u drzwi stawiaja się koleni wierzyciele? W jakim miejscu szukać pomocy? W którym miejscu odszukać pomoc. Najlepszym wyjściem z sytuacji jest kredyt z komornikiem

Dużo ludzi zadłużonych ma możliwość w tej chwili postawić pytanie „a w którym miejscu ja mogę odnaleźć taki kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi wsparcia ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale trzeba się za nim trochę rozejrzeć. Ogólnie posiadamy dwie opcje aby kredyt tego typu pozyskać.

Przede wszystkim posiadamy szereg firm o charakterze pozabankowym (tj. takich które użyczają pożyczek poza sektorem bankowym i od strony prawniczej nie mają statusu banku). W tego typu firmach mamy możliwość otrzymać pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Zazwyczaj taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednak trzeba zwrócić tutaj baczną uwagę na drugorzędne opłaty jakie są połączone z pożyczką np. wysokość ubezpieczenia, marża prowizja etc.

Innym typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Mamy możliwość się o nią ubiegać gdy tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej posiadłości np. domu, mieszkania, parceli.