Gdzie dostanę atrakcyjny kredyt z komornikiem?


Ludzie w swym życiu mogą mieć różnorakie strapienia. Nieraz dotyczą one dzieci, niekiedy związków uczuciowych albo rzeczy finansowych. W minionych latach to bezwzględnie te ostatnio wymienione stały się głównym problemem dla dużej ilości krajowych rodzin. Sprawy finansowe a dokładniej niemożność poprawnego spłacania swoich zobowiązań. Jeżeli bowiem nie spłacamy swych pożyczek lub debetów to musimy się liczyć z możliwością, iż w krótkotrwałym okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zrobić jeśli nie posiadamy gotówki, mamy komornika a u drzwi stawiaja się koleni wierzyciele? W jakim miejscu szukać wsparcia? W jakim miejscu odnaleźć wsparcie. Najwygodniejszym wyjściem jest kredyt z komornikiem

Wiele osób zadłużonych może w tej chwili zadać pytanie „a w którym miejscu ja mam możliwość odszukać tego rodzaju kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi wsparcia ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale wskazane jest się za nim nieco rozejrzeć. Generalnie mamy dwie możliwości aby kredyt tego rodzaju uzyskać.

Przede wszystkim posiadamy wiele agencji o charakterze pozabankowym (tj. takich które użyczają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony legalnej nie posiadają statusu banku). W tego rodzaju firmach mamy możliwość uzyskać pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Przeważnie taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednak musimy zwrócić tutaj baczną uwagę na dodatkowe koszty jakie to są złączone z pożyczką np. wysokość polisy, marża prowizja etc.

Innym rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Możemy się o nią ubiegać gdy tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej nieruchomości np. domu, mieszkania, działki.