Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Osoby w swym życiu posiadają różnorakie zmartwienia. Czasami tyczą się one najmłodszych, niekiedy związków uczuciowych albo spraw finansowych. W ostatnich latach to bezwzględnie te ostatnio wymienione stały się największym problemem dla wielu krajowych rodzin. Kwestie pieniężne a właściwie brak możliwości poprawnego regulowania swoich zadłużeń. Jeżeli bowiem nie zwracamy swych pożyczek lub kredytów to musimy się liczyć z możliwością, że w krótkim okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zrobić wówczas gdy nie mamy gotówki, mamy komornika a u naszego domu stawiaja się następni wierzyciele? W jakim miejscu poszukiwać wsparcia? W jakim miejscu odszukać wsparcie. Bezkonkurencyjnym wyjściem jest kredyt z komornikiem

Masa ludzi zadłużonych ma możliwość w tej chwili postawić pytanie „a gdzie ja mam możliwość znaleźć tego typu kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji ewidentnie jest ale należy się za nim nieco rozejrzeć. Ogólnie mamy dwie możliwości aby kredyt tego typu dostać.

Przede wszystkim mamy szereg przedsiębiorstw o charakterze pozabankowym (tj. takich które to użyczają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony prawniczej nie posiadają statusu banku). W takich instytucjach zdołamy zdobyć pożyczkę bez względu na to czy mamy egzekucję komorniczą czy też nie. Najczęściej takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Aczkolwiek powinniśmy zwrócić tutaj szczególną uwagę na dodatkowe koszty jakie to są związane z pożyczką np. wielkość polisy, marża prowizja etc.

Kolejnym rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Jesteśmy w stanie się o nią ubiegać jeśli tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej posiadłości np. domu, mieszkania, działki.