Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Ludzie w swym życiu mogą mieć różne zmartwienia. Czasami tyczą się one potomków, czasem związków międzyludzkich albo kwestii finansowych. W ostatnich czasach to właśnie te ostatnio wymienione stały się największym problemem dla dużej liczby polskich rodzin. Kwestie pieniężne a właściwie brak możliwości poprawnego spłaty swych zobowiązań. Jeżeli bowiem nie zwracamy swych pożyczek lub debetów to należy się liczyć z możliwością, iż w krótkotrwałym okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co poczynić jeśli nie mamy gotówki, mamy komornika a u naszego domu stawiaja się koleni wierzyciele? Gdzie szukać wsparcia? W jakim miejscu odnaleźć wsparcie. Najbardziej atrakcyjnym wyjściem jest kredyt z komornikiem

Dużo osób zadłużonych ma możliwość w tym momencie zadać pytanie „a gdzie ja mam możliwość wyszukać tego rodzaju kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze naturalnie”. Wyjście z sytuacji ewidentnie jest ale należy się za nim nieco rozejrzeć. Generalnie posiadamy dwie opcje aby kredyt tego typu uzyskać.

Przede wszystkim posiadamy szereg przedsiębiorstw o charakterze pozabankowym (tj. takich które udzielają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony prawnej nie mają statusu banku). W tego typu instytucjach damy radę uzyskać pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Z reguły takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednakże powinniśmy zwrócić tutaj szczególną uwagę na poboczne koszty jakie to są związane z pożyczką np. wielkość polisy, marża prowizja etc.

Innym typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Jesteśmy wstanie się o nią ubiegać wówczas gdy tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej nieruchomości np. domu, lokalu mieszkalnego, parceli.