Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Osoby w swym życiu mogą mieć różnorodne problemy. Czasami tyczą się one dzieci, niekiedy związków uczuciowych albo kwestii finansowych. W minionych czasach to właśnie te ostanie stały się największym problemem dla dużej ilości polskich rodzin. Kwestie pieniężne a właściwie brak możliwości właściwego spłaty swych zobowiązań. Jeżeli bowiem nie zwracamy swoich pożyczek lub kredytów to trzeba się liczyć z ewentualnością, że w krótkotrwałym okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zrobić jeśli nie posiadamy pieniędzy, mamy komornika a u drzwi ustawiają się następni wierzyciele? W którym miejscu szukać wsparcia? W którym miejscu znaleźć wsparcie. Doskonałym wyjściem z sytuacji jest kredyt z komornikiem

Masa ludzi zadłużonych może w tej chwili zadać pytanie „a gdzie ja mam możliwość odkryć taki kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi wsparcia ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale należy się za nim nieco rozejrzeć. Ogólnie posiadamy dwie perspektywy aby kredyt tego typu pozyskać.

Przede wszystkim mamy wiele firm o charakterze pozabankowym (tj. takich które udzielają pożyczek poza sektorem bankowym i od strony legalnej nie mają pozycji banku). W tego typu firmach możemy otrzymać pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Z reguły takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Aczkolwiek powinniśmy zwrócić tutaj baczną uwagę na drugorzędne opłaty jakie to są połączone z pożyczką np. wielkość ubezpieczenia, marża prowizja etc.

2-im rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Mamy możliwość się o nią ubiegać jeśli tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej posiadłości np. domu, lokalu mieszkalnego, parceli.