Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tym momencie w naszym państwie stopień bezrobocia utrzymuje się niestety na dość znacznym stopniu (aktualnie jest to w przybliżeniu dwanaście %). Ciężko polemizować o rzetelności statystyk pomimo tego jesteśmy wstanie przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja jednostek bezrobotnych jest o tyle dokuczliwa, iż z jednej strony nie posiadają zarobków a z 2-iej nie są w stanie zaciągnąć jakiegokolwiek pożyczki posiadając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w ostatnim czasie ujawnił się na rynku usług kredytowych nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Jest to z pewnością świetna informacja dla każdej osoby, która nie ma pracy a nadchodzą u niej nieprzewidziane wydatki np. potrzeba wymiany piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny rodzaj kredytu a którego dostanie łączy się z szeregiem wymagań które to wypada spełnić. W 1szej kolejności trzeba zakomunikować, iż taki kredyt to standardowe zobowiązanie prezentowane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych poświadczenia o zarobkach pozyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy sumę 2 tys. zł zarobku na rękę. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych podczas starania się o pożyczkę).

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny także dla osób które to nie posiadają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania żadnych składek.