Kurzy jazykov

Kurzy jazykov

Doučovanie angličtiny a francúzštiny,  taliančiny, nemčiny, ruštiny, španielčiny, slovenčiny pre cudzincov

Chceli by ste sa naučiť niektorý z týchto jazykov a neviete ako začať alebo nemáte učiteľa?

Tento článok vám predstaví stránku, na ktorej je viacero učiteľov, ktorí vám pomôžu so začiatkami ale aj dovedú vás na vyššiu úroveň jazyka.

 

Kurz angličtiny

Učiteľ angličtiny vám ľahko a bez nejakých okolkov vysvetlí gramatiku a naučí vás nové slovíčka a frázy. Vždy sa vyučuje z viacerých materiálov a menia sa aj metódy akými sa učí.

Lekcie francúzštiny

Ponúkame individuálne aj skupinové lekcie francúzštiny pre širšiu verejnosť, učíme začiatočníkov aj pokročilých a robíme aj konverzačné kurzy. Gramatiku aj nové slovíčka sa vždy precvičia na hodine, takže študent vie ako a kde pokročila čo by sa mal ešte zopakovať.

Doučovanie taliančiny

Učíme taliančinu deti aj dospelých ale aj seniorov, pri výučbe používame moderné metódy výučby. V našich kurzoch sa okrem taliančiny dozviete aj niečo z reálií talianska.

Škola nemčiny

Kurz všeobecnej nemčiny pre všetky vekové kategórie, doučovanie alebo vzdelávanie prebieha u klienta doma alebo vo firme

Vzdelávanie sa v ruštine

Praktický kurz ruštiny zameraný na bežnú komunikáciu v tomto jazyku a robíme aj špeciálne kurzy šité na mieru danému klientovi, klient si už iba určí čas a frekvenciu výučby.

Skúšky zo španielčiny

Robíme prípravné kurzy na maturitu, certifikáty, štátnice ale iné skúšky zo španielčiny, pripravujeme žiakov a študentov základných a stredných škôl ale aj dospelých. Robíme jednorázové ale aj kurzy, ktoré môžu trvať mesiac alebo dlhšiu dobu.

Super kurz slovenčiny pre cudzincov

Individuálne aj skupinové kurzy slovenčiny pre cudzincov hovoriacich anglicky pripravené a prepracované do úplných detailov, naučíme slovenčinu každého, kto prejaví záujem o náš kurz.

Ak by ste sa chceli skontaktovať s konkrétnym učiteľom tak nás všetkých nájdete na stránke http://www.filip-en.eu