Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Ludzie w swym życiu mogą mieć różnorakie troski. Czasami dotyczą one najmłodszych, niekiedy związków międzyludzkich albo spraw finansowych. W minionych latach to właśnie te ostanie stały się głównym kłopotem dla dużej liczby krajowych rodzin. Sprawy finansowe a dokładniej brak możliwości poprawnego regulowania swoich zobowiązań. Jeśli bowiem nie zwracamy swoich pożyczek lub kredytów to powinniśmy się liczyć z możliwością, że w krótkim czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zdziałać wówczas gdy nie mamy gotówki, mamy komornika a u naszego domu ustawiają się następni wierzyciele? W którym miejscu szukać pomocy? W którym miejscu otrzymać pomoc. Najbardziej atrakcyjnym wyjściem jest kredyt z komornikiem

Mnóstwo ludzi zadłużonych może w tej chwili zadać pytanie „a gdzie ja mam możliwość odkryć tego typu kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale należy się za nim nieco rozejrzeć. Generalnie mamy dwie opcje aby kredyt tego rodzaju załatwić.

Przede wszystkim mamy wiele marek o charakterze pozabankowym (tj. takich które udzielają pożyczek poza sektorem bankowym i od strony prawniczej nie mają pozycji banku). W tego rodzaju instytucjach damy radę załatwić pożyczkę bez względu na to czy mamy egzekucję komorniczą czy też nie. Zazwyczaj taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednakże powinniśmy zwrócić tutaj szczególną uwagę na dodatkowe koszty jakie to są złączone z pożyczką np. wielkość polisy, marża prowizja etc.

Drugim rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Jesteśmy wstanie się o nią ubiegać gdy tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej posiadłości np. domu, mieszkania, działki.