Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem


Egzystujemy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Jesteśmy wstanie to zarejestrować każdego poranka, lustrując tv, serfując po Sieci internetowej i czytając codzienną prasę. Z każdego punktu napastują nas oferty reklamowe, które zachęcają do nabycia nowego pojazdu lub nowoczensego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze rok temu było szczytem techniki, teraz jest już stare. W jaki sposób jesteśmy wstanie coś dostać jeśli nasze wynagrodzenie na to nie daje szansy. Wspaniałym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili jesteśmy w stanie zadać wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów finansowych, które są przedkładane na naszym rynku usług pożyczkowych”? Kluczowym pojęciem w tym przypadku jest hasło oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, iż na ogół gdy staramy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to jesteśmy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o dochodach. Jest to o tyle kluczowe, że na takim dokumencie są widoczne potencjalne obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. Gdy bank widzi taką wzmiankę to jasnym jest, że kredytu w żadnym przypadku nie udzieli.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja skierowana przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swego dochodu (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego typu są udzielane najczęściej przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.