Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem


Egzystujemy w społeczeństwie materialistycznym. Damy radę to dostrzec każdego dnia, oglądając tv, serfując po Internecie i analizując bieżącą prasę. Z każdego obszaru atakują nas propozycje reklamowe, które to nakłaniają do zakupu nowego auta lub nowego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze rok temu było ostatnim krzykiem technologii, aktualnie jest już stare. W jaki sposób możemy coś zakupić jeżeli nasze wynagrodzenie na to nie zezwala. Znakomitym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie zdołamy zadać pytanie „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od innych produktów kredytowych, które są oferowane na naszym rynku usług kredytowych”? Fundamentalnym zagadnieniem w tym wypadku jest termin oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, iż na ogół gdy staramy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to jesteśmy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle istotne, iż na tego typu dokumencie widnieją możliwe obciążenia (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym zajęcia komornicze. Jeżeli bank widzi taką informację to jasnym jest, iż kredytu w jakimkolwiek wypadku nie przydzieli.

Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do jednostek zadłużonych lub takich, które nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego przychodu (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego typu są oferowane przeważnie przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.