Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Ludzie w swym życiu posiadają różnorodne strapienia. Niekiedy tyczą się one dzieci, nieraz związków miłosnych albo spraw finansowych. W minionych czasach to bezwzględnie te ostatnio wymienione stały się głównym kłopotem dla wielu polskich rodzin. Kwestie pieniężne a właściwie niemożność prawidłowego regulowania swoich zadłużeń. Jeżeli bowiem nie spłacamy swych pożyczek lub kredytów to musimy się liczyć z ewentualnością, że w krótkim czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co poczynić jeśli nie posiadamy pieniędzy, mamy komornika a u drzwi ustawiają się następni wierzyciele? W którym miejscu poszukiwać pomocy? W jakim miejscu odszukać pomoc. Najbardziej atrakcyjnym wyjściem jest kredyt z komornikiem

Masa osób zadłużonych jest w stanie w tej chwili postawić pytanie „a gdzie ja mam możliwość wyszukać tego typu kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji ewidentnie jest ale trzeba się za nim trochę rozejrzeć. Generalnie mamy dwie możliwości aby kredyt tego typu osiągnąć.

Przede wszystkim posiadamy szereg marek o charakterze pozabankowym (tj. takich które to udzielają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony prawniczej nie mają statusu banku). W takich instytucjach mamy możliwość otrzymać pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Zazwyczaj taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Aczkolwiek powinniśmy zwrócić tutaj baczną uwagę na drugorzędne opłaty jakie są związane z pożyczką np. wielkość ubezpieczenia, marża prowizja etc.

Kolejnym rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Damy radę się o nią ubiegać jeśli tylko jesteśmy w posiadaniu określonej nieruchomości np. domu, lokalu mieszkalnego, parceli.