Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem


Egzystujemy w społeczeństwie materialistycznym. Damy radę to zarejestrować każdego dnia, lustrując telewizję, serfując po Sieci internetowej i czytając codzienną prasę. Z każdego miejsca napastują nas propozycje reklamowe, które to prowokują do kupna nowego pojazdu lub nowatorskiego telewizora. To co jeszcze rok wstecz było szczytem techniki, w obecnej chwili jest już anachroniczne. W jaki sposób damy radę coś kupić jeśli nasze wynagrodzenie na to nie zezwala. Znakomitym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili jesteśmy w stanie postawić pytanie „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od innych produktów kredytowych, które to są przedkładane na naszym rynku usług kredytowych”? Koronnym zagadnieniem w tym przypadku jest hasło oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że zazwyczaj jeśli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to będziemy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle kluczowe, iż na tego typu dokumencie widnieją potencjalne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym egzekucja komornicza. Jeśli bank widzi taką wzmiankę to oczywistym jest, iż kredytu w jakimkolwiek przypadku nie przydzieli.

Pożyczka na oświadczenie to oferta skierowana przede wszystkim do ludzi zadłużonych lub takich, które nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swojego przychodu (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takie są udzielane przeważnie przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. marki chwilówkowe.