Gdzie dostanę atrakcyjny kredyt z komornikiem?


Ludzie w swym życiu mają różnorakie zmartwienia. Niekiedy tyczą się one potomków, nieraz związków miłosnych albo kwestii finansowych. W minionych czasach to właśnie te ostanie stały się głównym kłopotem dla wielu krajowych rodzin. Sprawy finansowe a właściwie brak możliwości właściwego spłaty swych zobowiązań. Jeżeli bowiem nie spłacamy swych pożyczek lub kredytów to powinniśmy się liczyć z ewentualnością, że w krótkotrwałym okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zdziałać jeżeli nie posiadamy gotówki, mamy komornika a u naszego mieszkania ustawiają się koleni wierzyciele? W jakim miejscu poszukiwać wsparcia? W jakim miejscu odszukać wsparcie. Najbardziej atrakcyjnym wyjściem jest kredyt z komornikiem

Mnóstwo osób zadłużonych ma możliwość w tym momencie zadać pytanie „a gdzie ja mogę wynaleźć tego typu kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi wsparcia ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji ewidentnie jest ale trzeba się za nim trochę rozejrzeć. Ogólnie mamy dwie możliwości aby kredyt tego typu uzyskać.

Przede wszystkim mamy wiele przedsiębiorstw o charakterze pozabankowym (tj. takich które to użyczają pożyczek poza sektorem bankowym i od strony ustawowej nie mają pozycji banku). W tego rodzaju firmach możemy zdobyć pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. W większości wypadków takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednak musimy zwrócić tutaj szczególną uwagę na dodatkowe opłaty jakie to są złączone z pożyczką np. wielkość polisy, marża prowizja etc.

2-im typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Damy radę się o nią ubiegać gdy tylko jesteśmy w posiadaniu określonej nieruchomości np. domu, mieszkania, parceli.