Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tej chwili w naszym kraju poziom bezrobocia plasuje się niestety na stosunkowo znacznym stopniu (w obecnej chwili jest to około 12 proc.). Ciężko mówić o wiarygodności danych pomimo tego wolno nam przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Sytuacja ludzi nieposiadających pracy jest o tyle ciężka, że z jednej strony nie uzyskują przychodów a z 2-iej nie mogą zaciągnąć żadnego zobowiązania mając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie ujawnił się na rynku usług pożyczkowych nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to z pewnością wspaniała informacja dla każdej osoby, która nie posiada pracy a występują u niej nagłe wydatki np. konieczność wymiany piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny typ kredytu a któregoż zdobycie wiąże się z szeregiem wymagań które to powinno się spełnić. W 1-szej kolejności trzeba powiedzieć, iż taki kredyt to standardowe zobowiązanie przedstawiane na bazie zatwierdzonego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych zaświadczenia o dochodach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem uwierzytelniamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy sumę 2 tys. pln dochodu na rękę. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach w chwili starania się o pożyczkę).

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny również dla osób które nie mają pisemnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu Polaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.