Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Osoby w swoim życiu mogą mieć różne kłopoty. Nieraz tyczą się one potomków, niekiedy związków międzyludzkich albo rzeczy finansowych. W ostatnich latach to bezwzględnie te ostanie stały się największym kłopotem dla dużej ilości polskich rodzin. Kwestie pieniężne a dokładniej brak możliwości prawidłowego spłaty swych zadłużeń. Jeśli bowiem nie zwracamy swych pożyczek lub kredytów to powinniśmy się liczyć z możliwością, iż w krótkim okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zdziałać jeżeli nie posiadamy gotówki, mamy komornika a u drzwi ustawiają się koleni wierzyciele? W jakim miejscu szukać wsparcia? W którym miejscu znaleźć pomoc. Najlepszym wyjściem jest kredyt z komornikiem

Masa osób zadłużonych jest w stanie w tym momencie postawić pytanie „a w którym miejscu ja mogę odszukać tego rodzaju kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi wsparcia ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji ewidentnie jest ale wskazane jest się za nim trochę rozejrzeć. Generalnie posiadamy 2-ie możliwości aby kredyt tego typu zdobyć.

Przede wszystkim posiadamy wiele marek o charakterze pozabankowym (tj. takich które to udzielają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony ustawowej nie mają pozycji banku). W tego typu instytucjach mamy możliwość otrzymać pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Zwykle taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednakże musimy zwrócić tutaj baczną uwagę na poboczne opłaty jakie są związane z pożyczką np. wysokość polisy, marża prowizja etc.

Drugim rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Damy radę się o nią ubiegać wówczas gdy tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej nieruchomości np. domu, lokalu mieszkalnego, działki.