Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Ludzie w swym życiu mają różne strapienia. Niekiedy tyczą się one potomków, czasami związków uczuciowych albo kwestii finansowych. W ostatnich latach to bezwzględnie te ostatnio wymienione stały się największym problemem dla wielu polskich rodzin. Sprawy pieniężne a właściwie niemożność właściwego regulowania swych zobowiązań. Jeśli bowiem nie spłacamy swych pożyczek lub debetów to powinniśmy się liczyć z możliwością, że w krótkotrwałym czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zdziałać jeżeli nie posiadamy gotówki, mamy komornika a u drzwi stawiaja się koleni wierzyciele? W jakim miejscu poszukiwać wsparcia? W jakim miejscu znaleźć wsparcie. Najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem jest kredyt z komornikiem

Multum osób zadłużonych będzie w stanie w tym momencie postawić pytanie „a w którym miejscu ja mogę znaleźć taki kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi wsparcia ze względu na moje zadłużenie komornicze naturalnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale wskazane jest się za nim trochę rozejrzeć. Generalnie mamy dwie perspektywy aby kredyt tego typu załatwić.

Przede wszystkim posiadamy wiele przedsiębiorstw o charakterze pozabankowym (tj. takich które użyczają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony prawnej nie posiadają statusu banku). W takich firmach mamy możliwość osiągnąć pożyczkę bez względu na to czy mamy egzekucję komorniczą czy też nie. Na ogół taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednak trzeba zwrócić tutaj szczególną uwagę na drugorzędne opłaty jakie to są złączone z pożyczką np. wysokość polisy, marża prowizja etc.

Kolejnym typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Posiadamy możliwość się o nią ubiegać wówczas gdy tylko jesteśmy w posiadaniu określonej posiadłości np. domu, lokalu mieszkalnego, parceli.