Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK


Egzystujemy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Posiadamy możliwość to utrwalić każdego dnia, lustrując tv, wędrując po Sieci internetowej i analizując bieżącą prasę. Z każdego obszaru napastują nas propozycje marketingowe, które nakłaniają do zakupu nowego auta lub nowatorskiego odbiornika tv. To co jeszcze dwanaście miesięcy wstecz było szczytem technologii, w obecnej chwili jest już anachroniczne. W jaki sposób damy radę coś zakupić jeśli nasze wynagrodzenie na to nie daje szansy. Znakomitym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie mamy możliwość postawić zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od pozostałych produktów pożyczkowych, które to są przedkładane na naszym własnym rynku usług pożyczkowych”? Kluczowym zagadnieniem w tym wypadku jest termin oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, iż na ogół jeżeli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to będziemy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle ważne, iż na tego typu dokumencie widnieją ewentualne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym zajęcia komornicze. W przypadku gdy bank widzi tego rodzaju wzmiankę to oczywistym jest, iż kredytu w żadnym wypadku nie przekaże.

Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do ludzi zadłużonych lub takich, które nie mają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swego dochodu (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takie są przydzielane na ogół przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. marki chwilówkowe.