Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Ludzie w swym życiu posiadają różne problemy. Czasami tyczą się one dzieci, niekiedy związków międzyludzkich albo kwestii finansowych. W minionych latach to bezwzględnie te ostanie stały się największym problemem dla dużej liczby polskich rodzin. Kwestie pieniężne a dokładniej brak możliwości właściwego spłacania swoich zadłużeń. Jeśli bowiem nie zwracamy swoich pożyczek lub kredytów to należy się liczyć z ewentualnością, iż w krótkim czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co poczynić jeżeli nie mamy pieniędzy, mamy komornika a u drzwi stawiaja się koleni wierzyciele? W którym miejscu poszukiwać wsparcia? W jakim miejscu odnaleźć pomoc. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest kredyt z komornikiem

Mnóstwo osób zadłużonych może w tej chwili zapytać „a gdzie ja mogę odkryć tego typu kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale trzeba się za nim nieco rozejrzeć. Ogólnie posiadamy dwie perspektywy aby kredyt tego rodzaju załatwić.

Przede wszystkim posiadamy wiele firm o charakterze pozabankowym (tj. takich które użyczają pożyczek poza sektorem bankowym i od strony prawnej nie mają pozycji banku). W takich firmach jesteśmy wstanie załatwić pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. W większości wypadków takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednak trzeba zwrócić tutaj baczną uwagę na dodatkowe koszty jakie to są związane z pożyczką np. wielkość ubezpieczenia, marża prowizja etc.

Kolejnym rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Jesteśmy w stanie się o nią ubiegać gdy tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej nieruchomości np. domu, lokalu mieszkalnego, działki.