Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem


Egzystujemy w społeczeństwie materialistycznym. Posiadamy możliwość to wychwycić każdego poranka, lustrując telewizję, wędrując po Internecie i przeglądając codzienną prasę. Z każdego punktu napastują nas oferty marketingowe, które prowokują do zakupienia nowego samochodu lub nowoczensego telewizora. To co jeszcze rok wstecz było szczytem technologii, aktualnie jest już przestarzałe. W jaki sposób jesteśmy w stanie coś zakupić jeżeli nasze honorarium na to nie pozwala. Kapitalnym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie mamy możliwość zadać wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od innych produktów kredytowych, które to są przedkładane na naszym własnym rynku usług finansowych”? Koronnym zagadnieniem w tym przypadku jest słowo oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że zazwyczaj jeśli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to jesteśmy zobowiązani do zaprezentowania zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle ważne, iż na tego rodzaju dokumencie są widoczne ewentualne obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. Wówczas gdy bank widzi taką wzmiankę to oczywistym jest, iż kredytu w jakimkolwiek przypadku nie przydzieli.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja przeznaczona przede wszystkim do użytkowników zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swojego zarobku (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego typu są oferowane na ogół przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. firmy chwilówkowe.