Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK


Przebywamy w systemie materialistycznym. Możemy to uchwycić każdego dnia, lustrując tv, serfując po Internecie i analizując codzienną prasę. Z każdego obszaru napastują nas oferty reklamowe, które nakłaniają do nabycia nowego samochodu lub nowatorskiego telewizora. To co jeszcze dwanaście miesięcy temu było szczytem technologii, teraz jest już anachroniczne. W jaki sposób damy radę coś kupić jeśli nasze wynagrodzenie na to nie daje szansy. Świetnym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili jesteśmy wstanie postawić zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od pozostałych artykułów kredytowych, które są oferowane na naszym rynku usług finansowych”? Głównym zagadnieniem w tym przypadku jest hasło oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, iż przeważnie jeśli staramy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle kluczowe, że na tego typu dokumencie widnieją potencjalne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym zajęcia komornicze. Wówczas gdy bank widzi taką informację to oczywistym jest, iż kredytu w żadnym przypadku nie przekaże.

Pożyczka na oświadczenie to oferta skierowana przede wszystkim do jednostek zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swego zarobku (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takie są przydzielane przeważnie przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.