Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Osoby w swym życiu mogą mieć różnorodne problemy. Czasami tyczą się one najmłodszych, czasami związków międzyludzkich albo rzeczy finansowych. W ostatnich latach to bezwzględnie te ostatnio wymienione stały się największym problemem dla wielu polskich rodzin. Kwestie finansowe a dokładniej brak możliwości poprawnego spłacania swych zadłużeń. Jeżeli bowiem nie zwracamy swoich pożyczek lub kredytów to trzeba się liczyć z możliwością, iż w krótkim czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co poczynić jeśli nie mamy gotówki, mamy komornika a u naszego domu ustawiają się następni wierzyciele? Gdzie poszukiwać wsparcia? W jakim miejscu odnaleźć pomoc. Najwygodniejszym wyjściem z sytuacji jest kredyt z komornikiem

Multum osób zadłużonych jest w stanie w tym momencie postawić pytanie „a gdzie ja mam możliwość odnaleźć tego typu kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi wsparcia ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji ewidentnie jest ale należy się za nim trochę rozejrzeć. Ogólnie mamy dwie perspektywy aby kredyt tego rodzaju zdobyć.

Przede wszystkim posiadamy szereg przedsiębiorstw o charakterze pozabankowym (tj. takich które użyczają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony prawniczej nie mają statusu banku). W takich instytucjach jesteśmy wstanie osiągnąć pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Najczęściej takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednakże powinniśmy zwrócić tutaj baczną uwagę na dodatkowe koszty jakie to są połączone z pożyczką np. wielkość polisy, marża prowizja etc.

Kolejnym typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Jesteśmy w stanie się o nią ubiegać gdy tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej posiadłości np. domu, lokalu mieszkalnego, działki.