Kredyt dla bezrobotnych - ratunek dla dłuzników


W chwili obecnej w naszym państwie poziom bezrobocia plasuje się niestety na stosunkowo dużym pułapie (w tej chwili jest to około 12 procent). Ciężko mówić o rzetelności danych jednakże możemy przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja ludzi bezrobotnych jest o tyle ciężka, iż z jednej strony nie pozyskują przychodów a z 2-giej nie są w stanie zaciągnąć żadnego zobowiązania mając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w ostatnim czasie ujawnił się na rynku usług finansowych nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
wykop to
Jest to na pewno miła informacja dla każdej osoby, jaka nie posiada pracy a nadchodzą u niej nagłe wydatki np. konieczność naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny wariant kredytu a którego uzyskanie wiąże się z zespołem wymagań jakie trzeba wykonać. W 1-szej kolejności wypada powiedzieć, że taki kredyt to standardowe zobowiązanie przedstawiane na bazie zatwierdzonego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych poświadczenia o dochodach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca otrzymujemy sumę 2 tys. złotych dochodu netto. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych podczas starania się o kredyt). Pożyczka pod zastaw nieruchomo… | kendpra6rxp | Kiwibox Community

Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny również dla osób które to nie posiadają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.