Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK


Już w tej chwili musimy powiedzieć, iż w ostatnim okresie spore zamieszanie na polskim rynku ofert kredytowych zrobiła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Specjaliści wskazują na okoliczność, iż coraz to większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i zawodowych doradców kredytowych nie ma w tym choćby minimalnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany strategii udzielania kredytów przez rodzime banki. Dawno już minęły czasy, że kredyt dostawał w zasadzie każdy i to na tzw. „gębę”. Doprowadziło to do widocznego zwiększenia zadłużeń przeterminowanych, to jest tego typu które były w sposób niepoprawny obsługiwane. W tym momencie taktyka kredytowa zdaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Otrzymanie kredytu w banku jest stosunkowo oporne i z tym powinno się łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak ogromnie popularna. Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org
Kredyt bez zdolności kredytowej dostępnny od ręki - khencfox’s blog
Masa ludzi, które to nie orientuje się w tematyce finansów jest w stanie z całą pewnością postawić pytanie „Czym odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Oprócz tego istnieją zauważalne różnice w formalnościach jakie musimy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona relatywnie mniejszymi formalnościami.