Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut

http://podzastaw.org
Każda jednostka, jaka chociażby raz w całym swoim życiu miała zetknięcie z bankami z pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której w żadnym razie nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele informujący skrót zaczerpnięty z nomenklatury finansowej, który przeciętnemu klientowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu określenie kredyt bez bik.

W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wyłożyć te zasadnicze terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to jest instytucja, która to została zapoczątkowana przez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, w krótkim czasieo po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki poczyniły banki tak aby taktyka kredytowa była prowadzona na właściwych zasadach. BIK jest to wewnętrzny rejestr danych do której wejście mogą mieć tylko banki. Wchodzą do niej wiadomości o tym, że ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie opłacamy określonego zobowiązania jak też znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które zyskujemy za poszczególne działania.

Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki możemy uzyskać bez weryfikacji informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju usługą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które nie radzą sobie ze zwrotem swych zadłużeń i dosyć często mają spore spóźnienia. Wypada tutaj oznajmić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są udzielane poprzez podmioty pozabankowe.
http://ilirenex9n.hatenablog.com/entry/2015/04/10/010916