Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tym momencie w naszym państwie poziom bezrobocia utrzymuje się niestety na dość wysokim stopniu (w obecnej chwili jest to mniej więcej 12 proc.). Niełatwo mówić o rzetelności danych niemniej jednak wolno nam przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Położenie ludzi nieposiadających pracy jest o tyle trudna, iż z jednej strony nie uzyskują dochodów a z 2-iej nie są w stanie zaciągnąć żadnego pożyczki mając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie pokazał się na rynku usług kredytowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to z pewnością świetna informacja dla każdej osoby, jaka nie ma pracy a nadchodzą u niej niespodziewane wydatki np. potrzeba naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny typ kredytu a któregoż uzyskanie wiąże się z zespołem wymogów które wskazane jest spełnić. W pierwszej kolejności trzeba powiedzieć, że tego typu kredyt to typowe zobowiązanie prezentowane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, że ze względów obiektywnych zaświadczenia o przychodach uzyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca dostajemy kwotę 2 tys. złotych dochodu na rękę. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o kredyt).

Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny również dla osób które nie posiadają formalnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania żadnych składek.