Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby

przekieruj do tych gości
Każda osoba, która to choć raz w całym swym życiu miała do czynienia z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której w żadnym wypadku nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo informujący skrót zaczerpnięty z nomenklatury kretytowej, który to zwyczajnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym bardziej pojęcie kredyt bez bik. chce pozyczyc pieniadze

W krótkim paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wytłumaczyć te fundamentalne określenia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy organizacja, jaka została powołana do życia przez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, krótko po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki poczyniły banki tak by strategia kredytowa była przeprowadzana na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której to wejście mają wyłącznie banki. Przenikają do niej dane o tym, że staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie opłacamy określonego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które dostajemy za ustalone działania.

Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki możemy uzyskać bez oceny danych zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju usługą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które nie radzą sobie ze zwrotem swoich zobowiązań i dość często posiadają pokaźne opóźnienia. Należy tutaj powiedzieć, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są przydzielane poprzez podmioty pozabankowe.