Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK

http://pmiaunline.blog.wox.cc/entry37.html
Już w tej chwili warto powiedzieć, że w minionym okresie duże zamieszanie na polskim rynku usług kredytowych uczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Eksperci wskazują na fakt, iż coraz szersza grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.

Dla nas jako dla wieloletnich i zawodowych konsultantów finansowych nie ma w tym żadnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany strategii udzielania kredytów przez krajowe banki. Dawno już przeminęły czasy, iż kredyt otrzymywał praktycznie każdy i to na tzw. „gębę”. Doprowadziło to do widocznego podwyższenia zobowiązań przeterminowanych, innymi słowy tego typu które to były w sposób niepoprawny opłacane. W tym momencie polityka kredytowa wydaje się być o wiele bardziej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest względnie ciężkie i z tym należy wiązać to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezmiernie atrakcyjna. szybkie pozyczki prywatne

Pełno ludzi, które to nie orientuje się w zagadnieniach finansów jest w stanie z całą pewnością zadać pytanie „Czym odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Nadrzędną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Prócz tego istnieją zauważalne różnice w formalnościach jakie musimy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona względnie mniejszymi formalnościami.