Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej


Już w tym momencie wypada powiedzieć, że w minionym okresie spore zamieszanie na polskim rynku usług finansowych dokonała wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Znawcy wskazują na fakt, iż coraz większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zadłużeń poza systemem bankowym.

Dla nas jako dla wieloletnich i doświadczonych doradców pożyczkowych nie ma w tym żadnego szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany polityki udzielania kredytów przez nasze banki. Dawno już minęły czasy, że kredyt uzyskiwał właściwie każdy i to na tzw. „gębę”. Doprowadziło to do znacznego zwiększenia zadłużeń przeterminowanych, to znaczy takiego rodzaju które były w sposób niepoprawny spłacane. W tym momencie strategia kredytowa wydaje się być o wiele bardziej rygorystyczna. Otrzymanie kredytu w banku jest relatywnie ciężkie i z tym powinno się wiązać to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak bardzo popularna.
możesz spróbować też z możesz szukać tutaj
Wiele osób, które nie orientuje się w problematyce finansów jest w stanie z całą pewnością zadać pytanie „Czym różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Nie licząc tego istnieją zauważalne różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona relatywnie mniejszymi formalnościami.